Uslugi dodatkoweImprezy targowe i obsługa Klienta targowegoNoclegi podczas targów
Oferujemy noclegi w hotelach i w mieszkaniach prywatnych o różnym standardzie i w różnej odległości od kompleksu MTP. W czasie imprez targowych znalezienie noclegu w dobrej lokalizacji graniczy z niemożliwością, więc zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji.

Hostessy i tłumacze
Dobra obsługa stoiska to nie tylko profesjonalizm, ale także dobra prezencja, pogodne usposobienie i znajomość języków obcych. Nasze hostessy spełniają te wymagania: są pełne energii i zaangażowania oraz swobodnie posługują się językami obcymi. Zadaniom wymagającym specjalistycznej znajomości języków obcych sprostają nasi tłumacze.

Obsługa techniczna stoisk
Część stoisk wymaga specjalistycznego nagłośnienia lub oświetlenia. Nie zawsze takie urządzenia zapewniają firmy budujące stoiska, a prawie nigdy nie zapewniają ich tanio. Korzystając z naszej bazy sprzętu możemy zaoferować nagłośnienie i oświetlenie (od zestawów kameralnych po sceniczne) wraz z profesjonalnymi technikami.

Transport osobowy
Dysponujemy furgonetkami osobowymi (Chrysler Grand Voyager i Volkswagen Caravelle), które możecie Państwo wykorzystać jako pojazdy dyspozycyjne zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami. Nasi kierowcy swobodnie porozumiewają się po angielsku, więc obsługa gości zagranicznych nie będzie stanowić problemu.
Dla większych grup oferujemy autokary oraz wynajem taksówek we współpracy z poznańskimi korporacjami taksówkowymi.

Upominki i gadżety dla Klientów
Chętnie przygotujemy dla Państwa niestandardowe gadżety i upominki, które można będzie rozdawać wszystkim odwiedzającym lub wybranym Klientom.

Służymy pełną asystą!

- tłumacze i hostessy
- noclegi dla zespołów targowych
- niecodzienne gadżety dla Klientów
- obsługa techniczna stoisk i eventów
- transport osób i towarów

szybki kontakt:

e-mail: pge@pge.org.pl
tel.: +48.602-731-904
tel.: +48.728-568-033
skype: pge-biuro