Outdoor to szkolenie przez zabawę, a nie zabawa w szkolenie

Szkolenie outdoorowe to wyjątkowe narzędzie szkoleniowe, a nie impreza w lesie z quadami i paintballem realizowana nawet z najlepszymi specjalistami od quadów i paintballa. Wśród naszych animatorów też takich mamy, jednak kiedy pada termin "szkolenie outdoor" miejsce animatorów i event managera zajmują nasi trenerzy.

Często słyszymy zdanie o wartości szkoleń team-buildingowych w lesie czy w górach. I jeśli poparte jest to metodyką, to oczywiście zgadzamy się z tym. Bo to właśnie metodyka szkoleń outdoor odróżnia to przedsięwzięcie od innych o podobnej formie. Jeśli nie ma metodyki, a tylko przysłowiowe quady i paintball to zdanie o wartości staje się frazesem kryjącym brak rzetelnej wiedzy.

Dopiero rzetelne przygotowanie szkolenia skierowane na wzrost konkretnych kompetencji rozumiany jako wzrost w obszarach wiedzy, umiejętności i postaw umożliwia osiągniecie prawdziwych zmian w zespole. Takich zmian nie gwarantują przypadkowo dobrane konkurencje sprawnościowe prowadzone przez agencje eventowe bez udziału trenerów.

Nasi trenerzy przygotowują i realizują programy outdoorowe będące zawsze odpowiedzią na konkretne zapytanie. Temat, zakres i metody szkolenia są każdorazowo ustalane z Klientem. Bo outdoor to szkolenie przez zabawę, a nie zabawa w szkolenie.

Nauka przez doświadczenie

- niecodzienne otoczenie
- zadania do wykonania
- doświadczenie wspólnoty
- osiąganie wspólnego celu

szybki kontakt:

e-mail: pge@pge.org.pl
tel.: +48.602-731-904
tel.: +48.728-568-033
skype: pge-biuro