[ Mapa strony ] Strona główna > Szkolenia i motywacja

Szkolenia i motywacja

Szkolenia outdoor

szkolenia outdoor

Szkolenie outdoorowe to wyjątkowe narzędzie szkoleniowe, a nie impreza w lesie z quadami i paintballem. W takim przedsięwzięciu jest oczywiście miejsce także na sprzęt kojarzony ze sportami ekstremalnymi, jednak kluczowe miejsce powinna zająć metodyka szkoleń outdoor, która odróżnia to przedsięwzięcie od innych o podobnej formie, lecz zupełnie nie-szkoleniowej treści.
Często słyszymy zdanie o wartości szkoleń team-buildingowych w lesie czy w górach. I jeśli poparte jest to metodyką, to oczywiście zgadzamy się z tym.

Programy motywacyjne

programy motywacyjne

Program motywacyjny to zespół zaplanowanych działań, których celem jest stworzenie dodatkowych elementów motywacyjnych dla wybranych grup pracowniczych. Impreza integracyjna może być częścią programu motywacyjnego, jednak nie jest zwykle jego główną treścią. Bo program motywacyjny to metoda, a nie rodzaj imprezy.
Na rynku eventowym i szkoleniowym spotkać można nierzadko oferty traktujące imprezy integracyjne jako programy motywacyjne. Jest to zwykle nadużycie, ładnie wyglądające w ofercie, jednak rozmijające się z prawdą.

Programy specjalne i imprezy VIP

programy specjalne i vip

Impreza dla VIP-ów to przedsięwzięcie eventowe pod specjalnym nadzorem. O ile wszystkie przedsięwzięcia typu incentive (czyli szeroko rozumianej turystyki biznesowej ze szczególnym uwzględnieniem imprez integracyjnych i motywacyjnych) są działaniami wymagającymi od zespołu realizującego skupienia się na grupie uczestników i programie, o tyle imprezy VIP muszą być dopracowane do ostatniego szczegółu.
Kto twierdzi inaczej jest biznesowym hazardzistą.

Motywuj i ucz

- programy motywacyjne
- szkolenia outdoor
- programy VIP i incentive
- programy "team-building fun"

szybki kontakt:

e-mail: pge@pge.org.pl
tel.: +48.602-731-904
tel.: +48.728-568-033
skype: pge-biuro