Specjalne eventy targoweSpecjalne eventy targowe


Gry miejskie i terenowe
Gry miejskie i gry terenowe to zorganizowane formy wspólnej rekreacji. Ich wykorzystanie w działaniach eventowych podczas targów jest w Polsce stosunkowo niewielkie, co gwarantuje zapamiętanie firmy, która taką atrakcję zrealizuje.
Gry terenowe możemy zrealizować na terenach MTP stawiając kilka lub kilkanaście punktów zadaniowych, do których zgłaszać się będą uczestnicy w celu wykonania zadań. Istnieje możliwość realizacji gier terenowych poza terenem MTP. Szczególną formą gry terenowej jest gra miejska, gdzie uczestnicy poruszają się po mieście zdobywać punkty w rozmaitych, wcześniej przygotowanych konkurencjach.

Zaskakujące miejsca spotkań
Spotkania w lobby targowym czy w restauracjach to biznesowa codzienność. Jeśli chcecie Państwo czegoś zaskakującego, proponujemy niecodzienne miejsca spotkań. Mogą to być warsztaty taneczne dla wybranych Klientów zrealizowane w jednej z najlepszych poznańskich szkół tańca albo mini - zawody strzeleckie prowadzone w kameralnej atmosferze na strzelnicy kulowej. Miejsc niecodziennych jest sporo, czasem trudno je znaleźć, a my je znamy. Chętnie podzielimy się tą wiedzą z Państwem.

Uroczyste gale i występy gwiazd
Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. Na oferta to także kompleksowa organizacja dużych wydarzeń w eleganckiej oprawie. Gale połączone z wręczeniem nagród dla kluczowych Klientów czy Kontrahentów, wykłady motywacyjne wybitnych osobistości czy występy gwiazd to nasze propozycje - wspólnie z Państwem możemy stworzyć wyjątkowy event na wyjątkową okazję.

Specjalne eventy targowe

- wyjątkowe konkursy
- oryginalne miejsca imprez
- ścisłe dopasowanie do motywów firmy
- dedykowane motywy przewodnie
- niepowtarzalne wrażenia

szybki kontakt:

e-mail: pge@pge.org.pl
tel.: +48.602-731-904
tel.: +48.728-568-033
skype: pge-biuro