Poznańska Grupa Eventowa - Trochę o nas

Nasze motto: Bo w grupie siła

Firma to wizja i jej realizacja, ludzie i ich pomysły, a nie maszyny i wyposażenie. Firma to Grupa.

Henry Ford powiedział kiedyś: "Zabierzcie mi moje fabryki i maszyny, a odbuduję firmę w ciągu trzech lat. Jeśli zabierzecie mi moich współpracowników - nie zdołam jej odbudować nigdy".
W PGE wiemy, że największym naszym kapitałem są ludzie – z dumą prezentujemy nasz zespół.

Misja PGE
Realizacja imprez firmowych, eventów i szkoleń o najwyższej możliwej jakości w taki sposób, by były źródłem satysfakcji dla ich odbiorców, zleceniodawców, naszej firmy i pracowników.

Wizja PGE
Wizja organizacji to wyobrażenie o jej przyszłym kształcie, a także wytyczenie dróg jego osiągnięcia. Naszą wizją jest osiągnięcie przez PGE takiego potencjału profesjonalnego i ekonomicznego, by móc realizować naszą misję z wielkopolską solidnością. Sposobem realizacji tej wizji jest ciągłe poszukiwanie lepszych rozwiązań poprzez szkolenie pracowników firmy i animatorów, modyfikowanie' i rozwijanie oferty, doskonalenie i optymaizacja metod działania.
Słowem: chcemy się ciągle zmieniać na lepsze - dla siebie i dla naszych Klientów.

Kilka słów o zespole
Poznańska Grupa Eventowa to zespół kilkunastu pełnych energii osób, które mają różne doświadczenie i wykształcenie. Efektem tego jest bogactwo idei i pomysłów, które ciągle przekuwamy na nowe programy. Siła naszego zespołu tkwi w jego różnorodności i entuzjazmie tworzących go ludzi. Dzięki temu jesteśmy w stanie ten entuzjazm i radość przekazywać naszym Klientom. Zainteresowanych poznaniem naszego zespołu zapraszamy do zapoznania się z nami – kliknij tutaj.

Zintegruj swoich pracowników!

- integracyjne gry terenowe
- program indoor
- gry miejskie

szybki kontakt:

e-mail: pge@pge.org.pl
tel.: +48.602-731-904
tel.: +48.728-568-033
skype: pge-biuro