[ Mapa strony ] Strona główna > O nas > Nasz zespół

Zespół Poznańskiej Grupy Eventowej

Na naszych imprezach spotkać można kilkanaście (czasem nawet kilkadziesiąt) osób, natomiast nad bieżącą działalnością biura PGE czuwa kilka osób, a kilka kolejnych stanowi trzon naszego zespołu realizacyjnego.

Ksawery Sroka
event manager/trener

foto: Ksawery Sroka
Event manager i dyplomowany trener biznesu, w branży od 2002 r. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywał zarówno w administracji publicznej, jak i w szeroko rozumianej branży eventowej pracując w firmie szkoleniowej (tworzył tam programy szkoleń outdoor) oraz w agencji eventowej (jako event manager). Entuzjasta aktywnych metod szkoleniowych i szerokiego stosowania metodyki szkoleniowej w realizacji eventów. Prywatnie szczęśliwy mąż Ani, tata Natalii i Antka oraz świadomy obywatel.

W jego kompetencji w PGE:
→ tworzenie scenariuszy eventów i programów szkoleniowych,
→ nadzór nad realizacją zleceń,
→ bieżący kontakt z Klientami,
→ kreowanie wizerunku firmy,
→ rozwój firmy i zespołu.

Anna Grzesiak-Sroka
event manager

foto: Anna Grzesiak-SrokaEvent manager, instruktorka tańca, w branży od 2006 r. Wcześniej pracowała jako menedżer w szkole tańca i agencji artystycznej, co pomaga jej inaczej spojrzeć na kreowane w PGE scenariusze. Oprócz artystycznego zacięcia posiada jednak też umiejętność chłodnej analizy, co ułatwia planowanie i rozliczanie wszelkich przedsięwzięć. Brała udziała w realizacji dużych eventów sceniczno-tanecznych jak i małych gier terenowych. Prywatnie żona Ksawerego oraz mama dwójki maluchów: Natalii i Antka.

W jej kompetencji w PGE:
→ kreacja eventów,
→ tworzenie scenariuszy i motywów,
→ współpraca z kontrahentami,
→ rozliczanie projektów.

Tomasz Misiórski
event manager

Event manager, instruktor i animator, "grupowy" handlowiec, w branży od 2006 r. Odpowiedzialny za różne etapy eventów od sprzedaży do realizacji. Można go spotkać na imprezach zarówno jako animatora brawurowo prowadzącego grupy przez swoje konkurencje, jak i w roli event managera odpowiedzialnego za całość imprezy. Swoje przygotowanie zawodowe jako handlowca z powodzeniem wykorzystuje także w eventach. Prywatnie mąż Magdy.

W jego kompetencji w PGE:
→ realizacja imprez (nadzór i prowadzenie),
→ tworzenie scenariuszy i motywów,
→ sprzedaż usług PGE.

Tomasz Pałasz (DJ Catch Up)
DJ, konferansjer, event manager

foto: Tomasz Pałasz
Od zawsze związany z muzyką - ponoć jeszcze przed urodzeniem grał na pępowinie. W przesżłości tworzył wiele projektów rockowych i hip hopowych na terenie Konina, ostatecznie został prezenterem muzycznym. Od 7 lat prezentuje muzykę w klubach oraz wszelkich eventach na terenie całego kraju pod pseudonimem Dj Catch Up. O sobie samym mówi, iż w końcu musiał się urodzić człowiek, który będzie znać każdy utwór na świecie (plan w trakcie realizacji). Maniak piłki nożnej i turystyki rowerowej, działacz społeczny, polityk i aktywista. A jaki mądrala to ho ho :)

W jego kompetencji w PGE:
→ obsługa muzyczna imprez (tanecznych, karaoke),
→ realizacja imprez (nadzór i prowadzenie),
→ sprzedaż usług PGE.

Zintegruj swoich pracowników!

- integracyjne gry terenowe
- program indoor
- gry miejskie

szybki kontakt:

e-mail: pge@pge.org.pl
tel.: +48.602-731-904
tel.: +48.728-568-033
skype: pge-biuro