[ Mapa strony ] Strona główna > Integracja pracowników

Imprezy integracyjne pracowników Poznań - Wielkopolska

Integracja pracowników to złożony proces, którego elementem powinny być mądrze zaplanowane imprezy integracyjne. Takie imprezy to nie muszą być tylko pozycją w wydatkach firmy, ale moga być inwestycją w pracowników, która skutkować będzie większym przywiązaniem do firmy, lepszą współpracą pomiędzy działami i poszczególnymi osobami, a więc w ostatecznym bilansie dobrze przemyślane i sprawnie zorganizowane imprezy integracyjne przyczynią się do lepszego funkcjonowania firmy.

Integracyjne gry terenowe

Integracyjne gry terenowe - gry scenariuszowe


Integracyjne gry terenowe to nowoczesna forma zabawy, na którą składają się chwytliwy motyw przewodni (np. wyprawa śladami Indiany Jonesa), sprawny scenariusz utrzymujący właściwą dynamikę gry i odpowiednio dobrane zabawy trafiające w specyfikę grupy (wiek, sprawność fizyczną, oczekiwania).


Programy indoor

Programy indoor - scenariusze programów integracyjnych

Programy realizowane w sali (indoor), a nie na powietrzu (outdoor) są elementem niemal każdej dobrej imprezy integracyjnej. Proponujemy ciekawe programy wieczorne oparte o wiele zabawnych i wciągających motywów. Nasze programy mogą być częścią większej całości albo samodzielnym modułem - zawsze są jednak realizowane z dużą starannością o szczegóły i jeszcze dozą dobrego humoru.


Gry miejskie i hotelowe

Gry miejskie i hotelowe - programy integracyjne w miescie i w budynkach zamknietych


Gry miejskie i hotelowe są bardzo oryginalną alternatywą dla rozgrywanych wśród zieleni gier terenowych. W tym przypadku terenem rozgrywek jest po prostu miasto albo wręcz wyłącznie hotel. Osią aktywności jest rozwiązanie intrygującej zagadki, a umieszczenie działań w przestrzeni miejskiej lub tylko w hotelu dodaje dodatkowego smaczku niesamowitości.

Zintegruj swoich pracowników!

- integracyjne gry terenowe
- programy indoor
- gry miejskie i hotelowe

szybki kontakt:

e-mail: pge@pge.org.pl
tel.: +48.602-731-904
tel.: +48.728-568-033
skype: pge-biuro