[ Mapa strony ] Strona główna > Imprezy plenerowe

Pikniki i imprezy firmowe w plenerze - Poznań

Pikniki firmowe są specyficzną formą integracji – dobry piknik to nie tylko jakiś catering i jakieś atrakcje, lecz właściwy catering i odpowiednie atrakcje, które razem stworzą wyjątkowy piknik. Nasze doświadczenie podpowiada nam jak taki piknik przygotować i przeprowadzić.

Pikniki tematyczne

foto: pikniki tematyczne


Naszym Klientom sugerujemy, by każdy piknik miał myśl przewodnią, która pomoże w stworzeniu atmosfery. Wiemy jak to osiągnąć i w tym tkwi tajemnica sukcesu naszych realizacji. Chętnie podzielimy się nią z naszymi Klientami proponując konkretne rozwiązania dla konkretnych grup czy okazji.


Animacje dla dzieci

foto: animacje dla dzieci


Kącik animacyjny lub strefa dziecięca to często wyznacznik udanej imprezy zarówno dla maluchów, jak i rodziców. Bo jeśli dzieciaki będą się w swojej strefie dobrze bawić i będą czuły się tam bezpiecznie, to rodzice będą mogli zająć się na chwilę sobą, porozmawiać i pobawić się we własnym gronie wiedząc, że ich dzieci są pod okiem doświadczonej kadry


Strefa adrenaliny

foto: strefa adrenaliny


Imprezy plenerowe często kojarzone są ze sztampą. Tymczasem piknik to nie dmuchańce i strzelanie z wiatrówki, choć i te elementy są mile widziane. Nowoczesny piknik oferuje także coś, co dorośli wspominać będą równie długo, jak dzieciaki swoje zabawy. Tym czymś jest właśnie „Strefa adrenaliny”

Twoje imprezy w najlepszym wydaniu

- pikniki firmowe
- festyny okolicznościowe
- dni miast
- jubileusze firm

szybki kontakt:

e-mail: pge@pge.org.pl
tel.: +48.602-731-904
tel.: +48.728-568-033
skype: pge-biuro