Gry miejskie i hotelowe

Gry miejskie i hotelowe, które proponujemy są bardzo oryginalną alternatywą dla rozgrywanych na wśród zieleni gier terenowych. W tym przypadku terenem rozgrywek jest po prostu miasto albo wręcz wyłącznie hotel. Osią aktywności jest rozwiązanie intrygującej zagadki, a umieszczenie działań w przestrzeni miejskiej lub tylko w hotelu dodaje dodatkowego smaczku niesamowitości.

Gra miejska jest odmianą gry terenowej, dla której polem gry nie są wyłącznie tereny zielone, ale obszar miasta. Drużyny graczy mają za zadanie wykonać określoną misję w wyznaczonym rejonie miasta. Charakterystyczną cechą naszych projektów jest zaangażowanie mieszkańców (w sklepach, urzędach itd.) w udział w grze - od zaskarbienia sobie ich sympatii zależeć może powodzenie drużyny. Działania, choć o charakterze zabawy, mają więc posmak prawdziwych zmagań w obcym terenie.

Z kolei gry hotelowe są rozgrywane na terenie hotelu zarówno wśród przyrody jak i w budynku. W zanadrzu mamy scenariusze, w których uczestnikom fundujemy ciekawą intrygę i przygodę bez opuszczenia przez nich budynku hotelu. Jest to szczególnie ciekawa atrakcja na złą pogodę albo dla grup, które brały udział w wielu grach terenowych i trudno je zaskoczyć.

Dobrze przygotowana gra miejska lub hotelowa wymaga czasem pewnego, niestandardowego wysiłku ze strony personelu hotelowego, ale skutkuje wyjątkowym programem, który na pewno pozytywnie wyróżni tę konkretną imprezę w pamięci uczestników.

Miasto to pole gry... hotel też!

- zwykłe miejsca w niezwykłych odsłonach
- działania w prawdziwych realiach
- inne spojrzenie na miasto
- wyścig z czasem i ograniczeniami

szybki kontakt:

e-mail: pge@pge.org.pl
tel.: +48.602-731-904
tel.: +48.728-568-033
skype: pge-biuro